"להגיע לטיפול אצל דריה זה להיכנס למרחב מלא שלווה וקסם. דריה מקשיבה לעומק הלב והגוף, מאתרת את המקומות הזקוקים לריפוי ולחיזוק ובידיים מיומנות ויציבות, מדקרת, נוגעת, ומחזירה את הדברים למקומם, מזכירה לגוף את כוחותיו. הגעתי לטיפול בדיקור אצל דריה, וכבר מהשניות הראשונות הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. הטיפול עזר והמשכתי לסדרת טיפולים. לא רק מחטים טיפלו בי אלא גם רגישות וחכמת לב של מטפלת נפלאה עשו את שלהם."
סוזאנה ליפשיץ

"כאשר הזדמנתי לראשונה לטיפול אצל דריה, ציפיתי להנאה הרגילה המתלווה לטיפולי שיאצו. דריה העניקה לי טיפול ברמה נפרדת לגמרי. לא רק העונג לגלות מטווחי תנועות חדשים, אלא גם ההפתעה לדעת שהמפרקים שלי מסוגלים פתאום להתנועע בכל מיני כיוונים, עליהם לא ידעתי.
לדריה יכולת להעניק טיפולים אפקטיבים. יומיים שלושה לאחר כל טיפול, נוכחתי לגלות שהתחושות הלא נעימות עימן הגעתי לטיפול מתרופפות עד נעלמות.
מעבר לכך, כישורי האבחון של דריה מאוד יסודיים. לעיתים קרובות היא איבחנה פגמים ופגעים להם לא הייתי מודעת, וטוב היה לטפל בהם מבעוד מועד. המפגשים עם דריה טובים, מהנים, מועילים ואפקטיבים."
ריקי לוי

"קוראים לי שושו ואני טקסי דרייבר🚕. מהיום שגיליתי את דריה ידעתי שהגעתי לתחנה שלי. המקצועיות שלה דיברה בעד עצמה לא היה לי צורך להראות לה את הצרכים שלי פשוט עצמתי עיניים והתמסרתי למגע שלה. תמיד אני יוצא מהטיפול כמרחף ואומר לה תודה מכל הלב❤ תודה לך דריה🙏 "
זאב 'שושו' סיגלר

"הגוף שלי מאד אוהב ורוצה לקבל טיפולים ועיסויים. אבל לא תמיד פשוט למצוא את המטפל הנכון. התמזל מזלי והכרתי את דריה. היא ענתה על כל צרכי: לדריה מגע נפלא עם יידי קסם, הבנה אינטואיטיבית איפה ומה דורש תשומת לב, היא יודעת להקשיב ולהגיד מילה נכונה או לתת טיפ שרלוונטי. והיא גם יודעת המון דברים ומספקת את סקרנותי והרצון להבין לעומק. דריה גם יודעת להשרות אווירה נינוחה שמאפשרת לי לשחרר ולהתמסר. בקיצור, דריה היא המטפלת המושלמת."
עירית שרביט

"During the time in my spa I have been working with dozens of therapists but Daria will always stay in my mind as one of my favorite therapist- personally and professionally. Daria is a person who always holds a good and quiet energy. A real therapist. she has a very intelligent and sensitive way of approaching people in life and in her therapy. That is why every client that was lucky to get Daria as their therapist was so impressed and happy about her treatment, and a personal connection of appreciation was always made. she had lot of requests because of that. Her professional way and care is just correct.
Daria can treat a specific physical condition with high level of precision or to give the best treatment for a general wish for wellness. 
She will always give the best treatment right for the situation with great care. With Daria you can listen to yourself through her treatment. 
I recommend her with all my heart." 
Yoko Kitahara

 

Call Now Button